OPRACOWANIE STATYSTYCZNE

OPRACOWANIE STATYSTYCZNE WYNIKÓW BADAŃ


Analiza statystyczna i metodologia dla wielu studentów z psychologii to ciężki orzech do zgryzienia. Doświadczenie pokazuje, że system edukacji na psychologii jest dziurawy jak ser szwajcarski i moduł dotyczący metodologii czy statystyki na studiach staje się piętą Achillesa dla studentów psychologii. Kto w takim razie za taki stan odpowiada? Żartobliwie bym powiedział, że to wina Tu…….. Tak na poważnie jest to złożony problem który dotyczy zarówno instytucji uczelni jak i samych studentów.
Monitorując sytuacje poziomu edukacji w sferze metodologii i statystyki doszedłem do wniosku, że nasza pomoc jest konieczna dla coraz to większych rzeszy studentów od 1 do 5 roku. Oferujemy pomoc w pełnym zakresie metodologicznym i statystycznym.

Analiza statystyczna prac magisterskich realizowana jest rzetelnie i w atrakcyjniej cenie. Doradzamy w przygotowaniu konspektu pracy, wyboru modelu badawczego, procedury badań, narzędzi badawczych (kwestionariuszy/testów psychologicznych) i wykorzystanej statystyki.
Opracowanie statystyczne wyników badań wykonujemy rzetelnie i terminowo. Naszym atutem są wysokie kompetencje, doświadczenie psychologiczne i statystyczne przez co stajemy się atrakcyjni na rynku usług edukacyjnych na poziomie akademickim w opracowaniu statystycznym wyników badań.